czwartek, 24 stycznia 2019

Witam po długim czasie przepraszam ale miałem problemy techniczne

Wszystko u mnie dobrze :)

Jak pisałem wyjeżdżając miałem 2 telefony zwykły(do dzwonienia) i smartfon (do internetu) który delikatnie mówiąc się rozpadał. Niestety ten drugi się rozpal na skutek czego nie miałem kontaktu z wami(sprawy bankowe załatwiałem telefonicznie). Nic nie kupowałem gdyż bałem się kradzieży a poza tym miałem mało czasu  Większość ludzi przyjechała tu z podobnymi problemami co ja lecz posiadała również inne problemy takie jak: alkohol, narkotyki, więzienie, alimenty, komornik, agresja itp.. 


Ale co robiłem przez ten długi czas :) oczywiście pracowałem 60h tygodniowo przy obróbce kamienia, cegieł, dekoracji betonowych jak uzbierałem 200h, nadgodziny miałem wypłacane zarabiałem ok 1700EUR. Po pewnym czasie zacząłem pomagać przy naprawie i modernizacji maszyn (spawanie, skręcanie, montaż szaf sterowniczych) ale niestety większość czasu spędzałem na dziale obróbki kamienia. Można powiedzieć, że byłem  brygadzistą miałem pod sobą 7 osób  taki ojciec zespołu: łagodziłem kłótnie, uczyłem, nadzorowałem i chroniłem przed innymi współpracownikami(be-zemnie inni się ich czepiali). Na pracę nie mogłem narzekać ale postanowiłem zmienić ja na typowo w elektryce. Obecnie pracuje już w elektronice jest to praca znacznie lżejsza niż tam zarobki również lepsze 2 752,22EUR  za normalne 8h. Umowa na 6 miesięcy ale jeśli się sprawdzę zarobki mogą  mi wzrosnąć do 4500 EUR oraz mam gwarantowane 1000EUR nagrody za przepracowany okres.

   No to w tematyce pracy było by tyle obecnie czas na reparacje mojego życia teraz mam  możliwości,  czas również. Jeśli chodzi o kondycję i zarobki oczywiście jest poprawa ale cała reszta jest jak była. Obecnie muszę zadbać o siebie bo podejrzewam że coś możne być nie tak choć jest lepiej niż kiedyś:
1. Skurcze dłoni (obecnie bardzo rzadko)
2. Ciągły suchy kaszel przez cały rok ciepło zimno nie miało to znaczenia(obecnie go nie mam)
3. Dentysta
4. Dziwnie pachnący pot o higienę dbam i to bardo (wiem dentystę powinienem już dawno załatwić ale bez pieniędzy trudno to zrobić) 
5. Mam spore zaskórniki na nosie nie wyglądają tragicznie ale są
i jeszcze inne po prostu czas na lekarza
 
Muszę się dobrze przebadać aby móc korzystać z nowego życia które chyba zapukało do moich drzwi. Oczywiście muszę też pozamykać wszystkie stare sprawy choćby pożyczkę "100zł od kolegi g z tego bloga". 


Obecny plan:
1. Gruntowny przegląd i naprawa mego ciała 
2. Zamknięcie wszystkich starych spraw
3. Ustatkowanie się 
4. Szczęśliwe życie 


Obecnie przyjechałem do Polski kupiłem laptopa na pewno na moim blogu będę publikował co u mnie słuchać :) Pozdrawiam i dzięki za wsparcie 

2 komentarze:

  1. Dobrze że wszystko ok, ale mam wrażenie że olałeś wszystkich którzy Tobą się przejęli. Nie rozumie też że przy tych zarobkach nie przebadałeś się, kilka podstawowych badań to koszt 200 lub 300 zł i wstępnie wiesz jak z kondycją. Co Ci po kasie skoro zdrowie leży. Ile oddałeś zadłużenia jak z kasą do banku zarobki o których piszesz gwarantują naprawę wszystkiego w kilka miesięcy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nikogo nie olałem dopiero teraz odwiedzam Polskę po tak długim czasie(moja siostra przełożyła ślub na przyszły rok). A naprawdę ciężko mi było zorganizować jakieś zakup telefonu/komputera zagranicą. Kredyt spłacę w 100% w październiku (może wcześniej) a sprawy z lekarzem wole załatwić tu w Polsce dlatego zwlekałem. A obecnie grafik dnia mam mocno napięty za kilka dni wyjazd a celów do zrealizowania mnóstwo

      Usuń