wtorek, 29 maja 2018

Jest wypłata

Jest kasa ale jestem padnięty.... jest to cięszka robota. Brak mi kondycji

4 komentarze:

 1. Odbijesz się trochę to poszukasz lżejszej. Ważne, że Ci płacą. Tylko nie szastaj tym za bardzo. Chyba pamiętasz co było jeszcze niedawno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Twoim miejscu szukałbym roboty gdzieś w niemczech. Co z tego, że zarobisz jak cały dzień siedzisz w robocie, a po niej wracasz do pokoju z wieloma ludźmi? W Niemczech nie zabulisz tyle za mieszkanie w tyle osób. Powinni Ci odciągać maks 100 euro za miejsce w takim pokoju chłopie. :) Tutaj za 150euro byś miał 2 osobowy pokój a za 200-250 tylko dla siebie. U mnie w pracy mogę popytać, w Essen, ale to tylko ewentualność jakbyś chciał jestem tu miesiac i jest lajt. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pochwalisz się ile zarobiłeś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki Poważnie potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozpocząć własną działalność Czy masz dług? Jest to Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, zapewniamy pożyczki osobiste, kredyty na działalność gospodarczą i korporacyjne oraz wszelkiego rodzaju pożyczki o oprocentowaniu 2 % po więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail ( fundsservice0@gmail.com.


  twoja bezpieczna pożyczka

  OdpowiedzUsuń